Eos değerim düşük çıktı norm değer 0,70-2,10 benim 0,1.bir sitede cushing sendromu okudum?

 Eos değerim düşük çıktı norm değer 0,70-2,10 benim 0,1.bir sitede cushing sendromu okudum..cushing sendromuna uyacak bazı belirtilerim var mesela doğumdan sonra kilo verdim ama göbek fazlasıyla kaldı 2 yıl önce doğum yaptım halsizlik de çok. sivilcelenme. PDW 16,3. ast 47 alt42 ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Eos değerinin düşük çıkması klinik olarak çok anlamlı bir bulgu değildir.Bir hastalık düşündürmez.Cushing tanısı için bir çok tahlil ve ileri muayeneye ihtiyaç vardır.Ayrıca farklı ve hatta daha ağır seyreden belirtileri vardır.Aşağıda Cushing sendromuna dair Tahlil.com doktorlarının yazdığı yazıyı okuyabilirsiniz.Cushing Sendromu Nedir?