EOS% = H 9.0 (normal değerler 0,7 - 7) , benim yüksek çıktı, birde ülserim var, bunuda belirteyim sanırım bununlada ilgisi var?

EOS% = H 9.0 (normal değerler 0,7 - 7) , benim yüksek çıktı, birde ülserim var, bunuda belirteyim sanırım bununlada ilgisi var, ve aşırı kilo kaybı var. diğer değerlerimin hepsi normal, doktorun tavsiyesi üzerine endokrinoloji'ye gideceğim, tabi birde gastroent...sizin fikriniz nedir bu konuda

Tahlil.com Cevabı :  Eosinofil değeriniz yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.http://tahlil.com/eozinofil-eosinofil-nedir-eozinofil-yuksekligi-ve-eozinofil-dusuklugu-hangi-durumlarda-gorulur