Epilepsi rahatsızlığım için hangi doktora gitmeliyim?

İki sene önce Haydarpaşa GATA ve Erzurum Askeri Hastanesinde epilepsi hastalığımın iyileştiğini,artık ilaç bile kullanmamam gerektiğini söylemelerine rağmen geçtiğimiz pazar günü tekrar rahatsızlandım. Aslında beni telaşlandıran epilepsiden ziyade o gün yaptırdığım kan tahlili sonuçları... sodyum 134 - 136/144lymph# 4 - 0,6 / 3,4Mid# 1 - 0 / 0,9PLT 92 - 142/ 424 Yukarıdaki düşük- yüksek değerler telaşlanmamı gerektirecek boyutta mı? Uykusuzluk , alkol ve başka etmenlerin bu değerlere bir etkisi olabilir mi ? En azından yürek ferahlatıcı 'cevaplarınızı' beklıyorum.Şimdiden teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Epilepsi hayatın belirli dönemlerinde tekarlayabilir.Bu değerler tek başına bir şey ifade etmiyor.Size önerimiz düzenli aralıklarla nöroloji bölümünde kontrolerinizi sürdürmeniz.