Epitel mikroskobisi:14-16 bir ay önce epitel 21 di iltihap dedi purinol roxin dolphin kullandm

hemogrm.mono 0,20 mono% 4,8.idrar:dansite(Sg):1.030 Lökosit(l.est.)strip:+++ Asc.acid:+ Lökosit miktoskobi:18-20 Epitel mikroskobisi:14-16 bir ay önce epitel 21 di iltihap dedi purinol roxin dolphin kullandm smdi ki tahlilim bu. Simdi fe piyeloseptly ve fixef verdi gcmezse idrar kültrü yapack bilgi?

Tahlil.com Cevabı : Aslında idrar kültürü tedavi başlanmadan önce yapılmalı ve üreyen mikroorganizmaya uygun antibiyotik verilmelidir..