eritrosit 1-2;kristaloid 8-10 ürat ve diğerleri?

Yaklaşık iki haftadır sabahları karın ağrısı nedeniyle gittiğim hastanede muayene olduğum hekim kum döktüğümü söyledi.Kum dökerken göğüste ağrı olurmu.idrar Tahlil sonuçlarım,Lökösit negatifdansite 1020ph 5,5glukoz negatifnitrit negatifprotein negatifketon negatifurebilinogen normalbiluribin negatifkan eritrosit negatiferitrosit 1-2lökösit 1-2kristaloid 8-10 ürat

Tahlil.com Cevabı : Göğüs ağrınızın bir çok nedeni olabilir.Buradan bir şey söylemek doğru olmaz.İdrra tahlilinde eritrosit görülmesi ve kristaloid görülmesi doktorunuzun söylediklerini destekliyor.
Üroloji ve gerek olursa dahiliye doktorlarına başvurabilirsiniz.