Eritrosit ile ilgii yaptığınız açıklama dikkatimi çekti benim sonuçlarım eritrosik bol lökosit 20-25 epitel hücre 2-3 bakteri bol yazıyor.

 Eritrosit ile ilgii yaptığınız açıklama dikkatimi çekti onun için bende sormak istedim benim idrar tahlilindeki sonuçlarım eritrosik bol lökosit 20-25 epitel hücre 2-3 bakteri bol dr bana söylediği şey idrar yollarında enfeksiyon olduğu bir sürüde ilaç verdi sorulan soruları inceledim sanki bende çıkan değerler çok yüksek gibi geldi korkmalımıyım sizce tşk ederim yardımınız için.

Tahlil.com Cevabı : Korkmanıza ferek yok.Ancak bu durumlarda idrar kültürü yapılması da enfeksiyon varlığı hakkında daha net bilgiler vermektedir