ERİTROSİT:3.37 HEMOGLOBİN:10.8

lökasit: 10.31 MO%:4.1 GR%:78.7 LY%:17.2 MO:0.42 GR:8.12 ERİTROSİT:3.37 HEMOGLOBİN:10.8 HEMOTOKRİT:32.5 MCV:96.3 MCH:32.1 MCHC:33.3 RDW:11.6 PLT:190 MPV:9.5 PCT:0.18 PDW:12.6 RDW-SD:43.3 LY:1.77 P-LCR:14.1 GÖRÜNÜM:BULANIK PH:7 HER MİKROSKOP SAHASINDA:7-8 LÖKOSİT, BOL EPİTEL HÜCRESİ VE BAKTERİ GÖRÜLD

Tahlil.com Cevabı : Ciddi kansızlık va idrar yolu enfeksiyonu var, doktora başvurmanız gereklidir..

t******* :

Doktora başvurdum. 24 haftalık hamileyim. İdrar tahlilinin sonucunu önemli bulmadı. Antibiyotik vermedi. Antibiyotik almamın gerekli olduğu bir durum yok mu? Elevit, demir hapı, B vitamin kompleksi. D3. kullanıyorum Buna rağmen kansızlık görülüyor. Her gün kullandığım clexan iğneden olabilir mi?

Cevap:

Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. Doktorunuzun verdiği ilaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.