Erkek arkadaşım akciğer kanaması yaşıyodu..bi süre sonra hiv+ şüphesiyle kontrol altına alındı?

Erkek arkadaşım akciğer kanaması yaşıyodu..bi süre sonra hiv+ şüphesiyle kontrol altına alındı… ve ona denen şey: hiv+ olmadığı ama taşıyıcı olduğu ve karşı tarafa bulaştırmadığıymış…kafam karıştı ve bi türlü net bi sonuç bulamadım?

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarını yazmalısınız.Belirtiğiniz şekilde bir yorum yapılamaz.