Erkek arkadaşım elime boşaldı selpakla sildim ıslak mendil kullandım mı hatırlamıyorum. daha sonra kendime masturbasyon yaptım

 Erkek arkadaşım elime boşaldı selpakla sildim ıslak mendil kullandım mı hatırlamıyorum. daha sonra kendime masturbasyon yaptım. acaba elimi yıkamadan masturbasyon yaptığım için vajinanın sperle temas etme ihtimali veye hamilelik ihtimali varmı. ne olur yardım edin 3gün önce oldu olay. Kafayı yiyecem

Tahlil.com Cevabı : merak etme bu durumda hamilelik mümkün değil.Konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları aşağıda bulabilirsinhttps://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957