Erkek arkadasim ile iliskiye girdik kondom korunmasi vardi. Fakat kondom biraz bol geliyordu.

MRB, erkek arkadasim ile iliskiye girdik kondom korunmasi vardi. Fakat kondom biraz bol geliyordu. Bosalmadan saniye once, icimden cikardigini o sırada bosaldigini soyluyor. Oyle degilse icimde bol condom ile gelmis olsa hamilelik riski nedir? Olay adet gormeme 8-10 gun kala oldu.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda yüzdelik bir değer verilemez, risk vardır, eğer adet gecikmeniz olursa test yapmanızı öneririz..