Erkek arkadaşım ile sürtünme yoluyla ilişkiye girmiştik hamile kalmamak için ilişki sonrası doğum kontrol hapı kullanmaya başladım ?

 Erkek arkadaşım ile sürtünme yoluyla ilişkiye girmiştik hamile kalmamak için ilişki sonrası doğum kontrol hapı kullanmaya başladım ve size sorduğum da kullanmamam gerektiğini söylemiştiniz bir hafta oldu kullanalı şu an bıraksam hapı adetimi geciktrir mi 16 haziranda adet olmam gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Bu durum kişiden kişiye değişebilir. Adet zamanınızı bekleyin.