Erkek arkadaşım pantolonuna boşaldı. Temizledik ancak korkuyoruz. Hamilelik oluşur mu?

 Merhaba erkek arkadaşımla ilişki yaşadık.ancak ikimizinde üzerinde kıyafetler vardı o pantolonuna boşaldı ve bu benim kıyafetime geçti vajina kısmına değil ama biz orayı temizledik temizlerken vajinaya ulaşma ihtimali var mı ve ben adet görüyordum ilk günü idi hamile kalma olasılığım var mı

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamilelik oluşumu yok denecek kadar az bir olasılıktır. Gelecek ay adet tarihinde gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneririz.