Erkek arkadaşım pen*sine dokunduktan sonra iç çamaşırımdan vajinama dokundu hamilelik ihtimali var mı?

İki hafta önce erkek arkadaşımla öpüşürken pen*sini elleme mi istedi pen*sinde zevk suyu vardı onu iç çamaşırı ile silip iç çamaşırımdan vajinama dokundu nemlilik olsa bile bana geçmiş midir? Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik oluşma ihtimali yoktur.