Erkek arkadaşım üzerime boşaldı hamile kalmış olabilir miyim?

Merhaba Hocam .Hafta sonu erkek arkadaşımla sürtünmeyle ilişki yaşadık ben yüzüstü yatmıştım oda arkadan sürtünmeyi yapıyordu sonra birden boşaldı ve ben direk kalkıp duşa girerek temizlendim hamile kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Genç ve bakire kişilerin tercih ettiği bu yöntemle ilgili sitemize birçok soru gelmektedir ve bunları cevaplamaktayız.Bu cevaplardan yararlanabilirsiniz. Böyle bir durumda vajinaya meni teması olduğu sürece azda olsa gebelik ihtimali bulunmaktadır.Detaylı bilgi için tıklayınız.