Erkek arkadaşımla 10 gün boyunca her gece birlikte olduk ama içime boşalmadan hep çıktı sonra adet oldum?

Erkek arkadaşımla 10 gün boyunca her gece birlikte olduk ama içime boşalmadan hep çıktı sonra adet oldum 5 gün erken hemde ağrısız genelde ağrılı olurdu.ama en son ilişkiden sonra hemen adet gördüm hamile kalma ihtimalim var mı hiç içime boşalmadı.

Tahlil.com Cevabı : Son ilişkiden sonra adet görmüş olduğunuz için ihtimal çok azdır, ancak 10 gün boyunca ilişki devam ettiği için bundan sonraki adetinizdegecikme olursa test yapmanızı öneririz.