Erkek arkadaşımla 2 gün üst üste korunmasız önden ilişkiye girdik bunun sonunda ella hapından kullandım

Erkek arkadaşımla 2 gün üst üste korunmasız önden ilişkiye girdik bunun sonunda ella hapından kullandım ve 1gün sonra ağrılı bi kanamam meydana geldi adetteki gibi kanamam ama daha açık renkte adetime 17gün var sizce hamilemiyim neden kanamam oldu?

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapları, korunmasız ilişkinin hemen ardından gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçlardırKullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.