Erkek arkadasimla 6agustosda iliskiye girdik.icime bosalmadi

Erkek arkadasimla 6agustosda iliskiye girdik.icime bosalmadi.fakat 23 agustosda adet olmam gerekirken olmadim.27sinde kan tahlili yaptirdim beta hcg 0.01 cikti.gebe degilim fakat hala adet olmadim acaba gebe olma riskim var mi? Yeniden test yapmali miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Çok nasdiren geç döllenme olabilir, adet olmaz iseniz birkaç gün sonra testi tekrarlayın..