Erkek arkadaşımla 8 temmuzda sürtünme ile bi ilişki yaşadık ama boşalma olmadı zevk suyu olabilir 13 ünde adet olmam gerekiyodu ama olmadım 19 temmuz ve 21 tem

Erkek arkadaşımla 8 temmuzda sürtünme ile bi ilişki yaşadık ama boşalma olmadı zevk suyu olabilir 13 ünde adet olmam gerekiyodu ama olmadım 19 temmuz ve 21 temmuzda test yaptım negatifti ama midem bulanıyo ve göğüslerimde ağrı var sizce ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testiniz kanda negatif ise gebe değilsinizdir. Adet geçikmeniz için bir uzmana görünebilirsiniz.