Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik .Hamile kalabilir miyim?

Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik ve vajina içine meni boşaldi hemen su ile temizledim fakat üzerinden 12 saat geçmeden ertesi gun hapi kullandim hamile kalabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Arkadan ilişkilerde gebelik ihtimali yoktur.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.