Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdim hamile kalır mıyım?

Erkek arkadaşımla arkadan korunmasız ilişkiye girdik. kanamam oldu ve boşaldı. İç çamaşırıma da geldi. hamile olma riskim var mı ? Kızlık zarım bozulmuş mudur ?

Tahlil.com Cevabı :

Bu tür cinsel ilişkilerde hamilelik çok düşük ihtimal. Bununla ilgili kafana takılan tün soruların cevabını alttaki linke tıklayarak bulabilirsin.
Erkeğin cinsel organı vajina içine girdiyse kızlık zarının bozulma ihtimali vardır.

Arkadan ilişki ve hamilelik