Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye giremiyorum.Çok ağrılı oluyor, canım yanıyor

. 18 yasindayim erkek arkadasimla 4 yildir beraberiz ve 5 aydir iliskiye giriyoruz. Gecen ay arkadan denedik ama canm cok acidi birakmasni istedm. Kanadi. 3 hafta snra arkadan tekrar denedik yine acidan yapamadm. Ne yapmam gerekiyor? Her seferinde boyle aciyip kanar mi zevk alamazmiyim arkadan

Tahlil.com Cevabı : Arkadan ilişkiler doğal değildir.Bu nedenle ağrılı olması çok normaldir.