Erkek arkadaşımla arkadandan ilişki yaşadık.Hamile miyim?

Erkek arkadasimla an*l iliski yasadik..adet olmam gerekiyordu fakat olmadim. Bosalma durumu olmadı fakat zevk suyuyla az da olsa gebelik ihtimali var mı. 10 gun gecti üzerinden. karnimda cok Sisme, goguslerimde buyume ve agri var. Vajinal akintilarim artti. Bunlar adet belirtisi mi yoksa hamilelik mi?

Tahlil.com Cevabı :

Arkadan ilişki özellikle bakire kızların bakireliğine zarar vermemek için genç çiftler tarafından sıkça denenen bir ilişki türü.Ancak bu ilişki kolay bir yöntem olmayıp, kaza ile de vajinal bir ilişkiye dönüşüp kızlık zarının da yırtılmasına yol açabilir.Anüse boşalma sonrası ise hamilelik mümkün değildir.Çok çok düşük bir olasılık da olsa, anüsten sızan spermlerin vajinaya temas etmesi durumunda bir gebelik ihtimali olabilir.Bu durum da pek olası değildir.Yine de böyle bir ihtimalden şüphe duyulur ise, tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yapılabilir.

t******* :

ımplantasyon kanaması kaç kez olur kız arkadasımın göğüs kafesine boşaldım aradan 2 ay geçti ilk adeti 1 gün arayla 2 gün sürdü pıhtılıydı 2. adeti 6 güne yakın sürdü gene pıhtılı ve koyuydu ayrıca 1 ay sonra test yaptık negatif çıktı risk var mı ?

Cevap:

Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.

Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.
Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.
Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.