Erkek arkadaşımla geri çekilme yoluyla birlikte olduk fakat baya bir dikkatliydik ve hemen wc gidip bol su ile yıkandım. Hamile miyim?

Merhabalar. Erkek arkadaşımla geri çekilme yoluyla birlikte olduk fakat baya bir dikkatliydik ve hemen wc gidip bol su ile yıkandım. Son adet günüm 17 haziran bugün 26 temmuz ve gün içinde idrar testi yaptım negatif çıktı göğüslerim şişmedi midem bulanmıyor fakat çok ağrı kesici kullandım denize gittim korkuyorum hamile miyimdir?

Tahlil.com Cevabı : Geri çekilme yöntemi ile ilişkilerde hamilelik oluşması düşük de olsa mümkündür. Adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testini tekrarlatmanızı öneririz.