Erkek arkadasımla ılıskımde ıcıme bosaldı aynı gun norlevo kullandım ve adetımı ılışkıden 15 gun sonra normal bır sekılde oldum?

Erkek arkadasımla ılıskımde ıcıme bosaldı aynı gun norlevo kullandım ve adetımı ılışkıden 15 gun sonra normal bır sekılde oldum, hamılelık rıskım söz konusumudur yada ılışkıden kac gun sonra hamılelık olusur?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik durumu söz konusu değil.