Erkek arkadaşımla ilişkimden sonra idrarım olmadığı halde sürekli varmış gibi hissediyorum

 Merhaba erkek arkadaşımla ilişkimden sonra idrarım olmadığı halde sürekli varmış gibi hissediyorum iki gündürde idrar yaparken hafif yanma vardı bugün biraz geçti hamile olma ihtimalim var mı teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda bir enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü ve tam idrar tahlili enfeksiyon yönünden bilgi verecektir.Ancak bu belirtiler hamilelik yönünden asla bilgi vermez.Bunun için gebelik testi yapılması gerekir.