Erkek Arkadaşımla ilişkiye girdik ama erkek arkadaşım içime boşalmadığını söylüyor ve boşalcağı zamanda geri çekildi?

Erkek Arkadaşımla ilişkiye girdik ama erkek arkadaşım içime boşalmadığını söylüyor ve boşalcağı zamanda geri çekildi ben ona tam anlamıyla güveniyorum ama sizin söylediğiniz gibi siperm öncesi sıvı salgılamış olabilir. ve ilişkiden 1 gün sonra adet kanamam oldu ve aradan 15 gün geçti miğdem bulanmaya başlıyor acaba sizce hamile kalmış olabilirmiyim lütfen hocam cevabınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden bir gün sonra adet görmüşsünüz.Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.