Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik göbeğime boşaldı.Hamile kalır mıyım?

Merhaba bundan 3 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik göbeğime boşaldı hemen lavaboya gidip sildim ama genital bölgemin üst kısmına doğru aktı hamile kalma ihtimalim nedir ve sizce ne zaman idrar testi yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı için gebelik ihtimalinden bahsedemeyiz.Adetinizde 7 günü aşan bir gecikme olursa kesinleştirmek için gebelik testi yaptırabilirsiniz.