Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. Adetimde 6 gün gecikme oldu, gebelik testi aldım ve ikinci çizgi silik çıktı

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. Adetimde 6 gün gecikme oldu 6 günden sonra az bi kanamam oldu eczaneden gebelik testi aldım ve ikinci çizgi silik çıktı bunun üzerine kan testi yaptırdım ama o gün tam adet oldum daha öncede kesik kesik adetim gelıyordu ama o gün tam anlamıyla adet oldum ve beta hcg 31.7 çıktı şu anda adetim devam edıyor teste göre sonuç pozitif fakat hamileyken adet görmek mümkün değil ya da hormonlarımda bi bozukluk mu var bir de adetliyken avuç içi büyüklüğünde et parçası düştü hamilemiyim yoksa değil mi hiçbir anlam veremedim.

Tahlil.com Cevabı : Avuç içi kadar et parçası düşmesi olağan değil.Ayrıca 37 çıkan Beta HCG değeri de hamilelik lehine o değerlendirilmelidir.Biran önce bir kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.Beta HCG testini tekrarlayacak ve muayene edecektir.