Erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz varken sürtündük

mrb benim bir sorum olcaktı cevalarsanız çok sevirim ben 6 boyunca adet düzensizliğim nedeniyle yasmin kullandım bittikten sonra 2 ay adet oldum düzenli sonra olmadım. bu olmadığım süre zarfında erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz varken sürtündük hamile kalmış olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Giysilerini çıkarmadan, üzerlerinde eşofman, pantolan veya elbise varken ilişki yaşayan ve giysilerin üzerine boşalma olduğunda hamile kalıp kalamayacaklarını merak eden genç ziyaretçilerimizin meraklarını giderelim. Bu tür bir ilişki sonrası hamile kalma olasılığı bulunmamaktadır.