Erkek arkadaşımla ocak ayında sürtünmeyle bir ilişki yaşadık cinsel organımın üstüne boşaldı. Risk var mı?

Erkek arkadaşımla ocak ayında sürtünmeyle bir ilişki yaşadık cinsel organımın üstüne boşaldı ama dudak kısmına gelmedi 2 hafta sonra regl oldum ama bu ay hiçbir şey yaşamadım ama reglim 10 gün gecikti bir risk var mıdır sizce?

Tahlil.com Cevabı : Vajina kısmına sperm gelmediyse hamilelikten söz edemeyiz ancak bu ay ki gecikmenin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneriyoruz.