Erkek arkadaşımla prezervatif yolu ile ilişkiye girdik.Ama kız arkadaşımın vajinasına boşalmadım.Prezervatifte patlama ve yırtılma ollmad?

Erkek arkadaşımla prezervatif yolu ile ilişkiye girdik.Ama kız arkadaşımın vajinasına boşalmadım.Prezervatifte patlama ve yırtılma ollmadı.Hamile Kalma olasılığı nedir?

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız bu olayda gebelikten söz edilemez ancak adetinde 5 günden fazla gecikme olursa test yaptırmanızda fayda olacaktır.