Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile birlikte olduk. kendi eline boşaldı sonra elini vajinama sürdü?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile birlikte olduk. kendi eline boşaldı sonra elini vajinama sürdü. adet oldum 7 gün sürdü.rengi aynı adet kanaması gibiydi.kanama fazlaydı. ama anlayamadığım baş ağrısı ve baş dönmesi oluyor. hamile olma ihtimalim varmı? üstüne görme 7 gün sürermi ?hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebe olmadığın anlaşılıyor.