Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk bende tayt çamaşır ve pet vardı arkadaşımda hiç bişey yoktu?

merhabalar. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk bende tayt çamaşır ve pet vardı arkadaşımda hiç bişey yoktu arkama boşaldı bu şekilde hamile kalma riskim var mıdır lütfen yardımcı olun. taytı çamaşırı ve peti geçerek sperm beni hamile yapar mı? Şimdiden çook teşekkür ederim, kolay gels

Tahlil.com Cevabı : Anlaşılan çok korkmuşsun. Ama korkmana gerek yok. Gebe olman kesinlikle söz konusu değil.