Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık üzerime boşaldı ben hemen ayağa kalktım sonra tuvalete gittim?

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık üzerime boşaldı ben hemen ayağa kalktım sonra tuvalete gittim sildim ve kuruladım acaba hamile kalma olasılığım var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile kalma olasılığın çok düşük fakat adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsin.