Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma sırasında geri çekildi 5 aydır böyleyiz fakat zevk suyu vajinama gelmiş olabilir adetim 4 gün gecikti hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali düşüktür fakat, adetinizde daha fazla bir gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.