Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üstümde boşaldı adet görmedim 2 ay test yaptırdım pozitif çıktı

 Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üstümde boşaldı adet görmedim 2 ay test yaptırdım pozitif çıktı internetten araştırdım bazı testler yanılabiliyormuş simdi 4 aydır adet olmuyorum (daha öncede adetim düzensizdi olmadigim zaman vardı)

Tahlil.com Cevabı : Test pozitif çıktıysa hamilesiniz anlamına gelir.Vakit geçirmeden bir kadın doğum doktoruna başvurunuz.