Erkek arkadaşımla sürtünmeyle ilişki yaşadık ama üstüme boşalmadı, bir kaç saat önce dışarı boşalmıştı, pen*sinin üstünde sperm kalıp da hamile kalmaktan korkuyorum.

Erkek arkadaşımla sürtünmeyle ilişki yaşadık ama üstüme boşalmadı, bir kaç saat önce dışarı boşalmıştı, pen*sinin üstünde sperm kalıp da hamile kalmaktan korkuyorum.16 eylülde ilk adetim başladı 14 gün sürdü, 1 ekimde bitti, 20 ekimde yne adet başladı, adet düzensizliğim yüzünden adetimin 3.gününde (yani bugün) hormon testi yaptırdım, değerlerim şöyle, yorumlar mısınız, bi anormallik var mı, hamileliğim söz konusu olup da değerlerim de anormallik oldğu için adet oluyo olabilirmiyim, yoksa hamilelik korkum yersiz mi? 22 yaşındayım. FT3 : 3.8 pmol/L , FT4 : 12.6 pmol/L, TSH : 2.040 mlU/L, LH : 6.0 mlU/L, FSH : 5.7 mlU/L, ESTRADIOL : 35.5 pg/ml , PROGESTRON : 0.6 ng/ml, PROLAKTİN : 19.8 ng/ml, SHBG : 44.3 nmol/L. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik hakkında sıfır bilginiz olduğu anlaşılıyor.Daha adet görmenin ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz.İlişki sonrası iki kere adet görmüşsünüz halen hamile miyim diye endişeleniyorsunuz.Sizin gibi bu tür takıntıları olan kızlara yaptığımız öneriyi tekrarlayalım.Mümkünse erkek arkadaşına evlenene kadar en fazla 50 cm yaklaşın.