Erkek arkadasimla uzerimizde ic camasirlarimiz varken surtusme yoluyla bi iliski yasadik.Yardimci olursaniz sevinirim.

Erkek arkadasimla uzerimizde ic camasirlarimiz varken surtusme yoluyla bi iliski yasadik. Ama uzerimizde ic camasirlarimiz vardi. Surtusme esnasinda kan gelmedi ama lavaboya gittigimde vajinami sildigimde kan vardi 1 2 damla geldi daha sonra gelmedi. O esnada usutmustum acaba kan ondan gelmis olabilir mi? Hicbirsekilde vajinama pen*si degmedi yalnizca ic camasirlarimizla surtunme oldu. Surtunurken acidi ama kan gelmedi.idrarimi yapip sildikten sonra geldi. Yardimci olursaniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sorunuz kızlık zarıyla ilgili ise sorun olma ihtimali çok düşüktür, o bölgedeki takrişe bağlı kanama olmuş olabilir ancak muayene edilmeden kesin birşey söylenemez..