Erkek arkadaşımla yaklaşık 3 hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Merhaba erkek arkadaşımla yaklaşık 3 hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizde de çamaşır yoktu. pen*si benm vajinama değdi. Normalde ayın başında adet olmam gerekirdi ama bir haftadır olmadım. hamilelik testi yaptım negatif çıktı. Acaba hamilemiym ? hala tereddüt içerisndeym.

Tahlil.com Cevabı : Testiniz negatif çıkmış. Hamile değilsiniz.

m*********** :

merhaba sürtünme yoluyla oluşan ilişkimden sonra adetim düzenli bir şekilde oldu hala hamile olma ihtimalim var mıdır?

Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.