Erkek arkadaşmla iliskiye girmedik ama ciplakken sürtünme yoluyla ilişki yaşadk.?

Erkek arkadaşmla iliskiye girmedik ama ciplakken sürtünme yoluyla ilişki yaşadk..tam bölgemin ustune bosaldi.. hemen kalkip sildim..kızlığım duruyo..sizce hamile kalır mıyım nolur bişey soyleyin.. Bunu ben yazmistim..adet olmama az kaldi ama bn cok duzensiz adet oluyorum sizve hamile miyim :((((((

Tahlil.com Cevabı : Tam bir birleşme olmadığı sürece gebe kalma ihtimali çok düşük. Sizin yaşadığınız durumdada kız arkadaşınızın hamile olma durumu söz konusu değil.