Erkek arkdaşımla sürtünme yaşadık ikimizde de iç çamaşırı vardı fakat ıslaklık hissettim zevk suyu olduğunu söyledi ?

Erkek arkdaşımla sürtünme yaşadık ikimizde de iç çamaşırı vardı fakat ıslaklık hissettim zevk suyu olduğunu söyledi daha sonra tuvalete gitti hemen kalkıp yıkadım ve iç çamaşırı mı değiştirdim ertesi gün adet oldum hamile kalmış mıyımdır ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile kalma ihtimali oldukça düşük.