Erkek arkdaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ertesi gün adet oldum.

merhaba hocam. erkek arkdasmla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ertesi gün adet oldm. ama cok agrım oldu dıye dikloren iğnesi vurdurdm. kanamalar azaldı ve 5 gn sürdü . kanamalrn az olması nedıyle şüphe duyuyorm sizce hamılemym ?

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz hamile olma ihtimaliniz yok.