Erkek kardeşimin idrar tahlilinde glukoz normal, eritrosit( mikroskobi)97 , lökosit 1 çıktı eritrosit neden yüksek tehlikeli mi ?

 Erkek kardeşimin idrar tahlilinde glukoz normal,  eritrosit( mikroskobi)97 ,  lökosit 1 çıktı eritrosit neden yüksek tehlikeli mi

Tahlil.com Cevabı :  İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir, bu durumda ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.