Erkek torunumun 9. ayı bitirip 10.aya girdiği gün ..

Erkek torunumun 9. ayı bitirip 10.aya girdiği gün yapılan Hemogram sonucundaki normal değerlerin dışında gösterilen sonuçlarını değerlendirir misiniz?(Normal olarak gösterilen parametreleri yazmadım) MCH 23.5 MCV 74.6 HEMATOKRİT 33.4 HEMOGLABİN 10.5 BA 0.2 NE 23 LY 69.7 LY# 6.5

Tahlil.com Cevabı : Kan değerleri biraz düşük, kansızlık olabilir, çocuk uzmanına başvurmanızda fayda var...