Erken hamıle kalmak ıcın neler önerirsiniz? hemen hamıle kalmak ıstıyorum?

Erken hamıle kalmak ıcın neler önerirsiniz? hemen hamıle kalmak ıstıyorum

Tahlil.com Cevabı : İlk fırsatta sizin bir kadın doğum uzmanına eşinizin de bir üroloji uzmanına başvurup rutin tahlillerinizi yaptırıp muayene olmanız işe yarayacaktır.