Ertesi akşam acaba sperm içime kaçmış mıdır diye korkup ella hapını alıp içtim. Hamile kalma riskim var mı ? Ne olur yazın çok korkuyorum.

Merhaba, 5 Mart tarihinde sevgilim karın kısmıma boşaldı üzerimde sadece külot vardı. 5 dk sonra duşa girdim. Ertesi akşam acaba sperm içime kaçmış mıdır diye korkup ella hapını alıp içtim. Hamile kalma riskim var mı ? Ne olur yazın çok korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden hamileliğin oluşma ihtimali neredeyse yoktur. Tavsiyemiz sakince adet döneminizi beklemeniz, gecikme yaşarsanız gebelik testi yaptırarak durumunuzu netleştirmenizdir.