Ertesi gün hapı ilişkiden 48 saat sonra alınmasında bir sakınca varmıdır ?

 Ertesi gün hapı ilişkiden 48 saat sonra alınmasında bi sakınca varmıdır hamilelik ıhtımalını dusuk göruyoruz ancak yınede kesın olması açısından kullanmalımıyız yan etkılerı varmıdır bılgı verırsenız cok mutlu olurum ilişkiden sonra almadık üzerindende 48 saat gectı ama karasızız

Tahlil.com Cevabı : İdeal olan ilişkiden 24 saat sonra alınmasıdır ancak bu konuda detaylı bilgi ve açıklamaları söz konusu ilaç ile ilgili bir doktora danışarak veya ilaç prospektüsünü okuyarak bulabilirsiniz.