ertesi gun hapi yerine regl olmak icin kullanilan ilaclardan kullansam hamile kalir miyim?

erkek arkadasimla surtunmeyle iliskiye girdik. basta prezervatif kullanmadik sonra taktik. zevk suyunun bulasmis ve su an hamile olabilecegimden supheleniyoruz. regl donemim haftaya. hamilelik istemiyoruz. ertesi gun hapi yerine regl olmak icin kullanilan ilaclardan kullansam hamile kalir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet söktürücü ilaçların gebeliğe herhangibir etkisi yoktur.