Eşcinsel ilişkim oldu.HIV testi sonuçlarım normal mi? Eşcinsel ilişki için başka bir test çeşidi var mı?

2.5 -3 yıl önce korunmasız eşcinsel bir ilişkim oldu. Aradan 3 yıl geçtikten sonra hiv duo ultra testi oldum. PCR Antijen RNA antihiv 1/2 hepsi negatif çıktı. Bu test geçerli midir?Eşcinsel ilişki için başka bir test çeşidi mi var?

Tahlil.com Cevabı : HIV testleri ilişkinin cinsine göre farklılık göstermez.Sonuçta değerleriniz normal.Herhangi bir sorun yok.