Eşim 24 haftalık hamile, ikiz gebelik var. 1. tahlil sonuçlarımız;

Eşim 24 haftalık hamile, ikiz gebelik var.1. tahlil sonuçlarımız:idrar mikroskobisi: Her sahada 10-12 lökosit, 3-4 eritrosit, bol bakteri ve 8-10 epidel hücre görüldü. her sahada. 10 tablet Spectracef antibiyotik kullanıldı.2. tahlil sonuçlarımız:idrar mikroskobisi: Her sahada 20-25 lökosit, 2-3 eritrosit, silme bakteri, bol epidel hücre görüldü. her sahada. doktorumuz aynı antibiyotiğin 20 tabletlik olanından verdi, eğer geçmezse hastaneye yatıracağını ve serum vs. tedavisine başlayacağını söyledi.idrar kültürü yapmak için geç olduğunu söyledi. bebeklerimiz için çok endişeliyiz. düşüğe neden olacağını söylemesi ve erken doğuma neden olacağını söylediği için doktorumuz. acil önerilerinizi bekliyoruz. (Not. bulunduğumuz ilde idrar kültürüne bakacak özel bir hastane veya lab. yok. Devlet hastanesine ise güvenmememiz gerektiğini söylediler)iyi çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda idrar kültürü daha net bilgi verecektir.Devlet hastanelerinin hemen hepsinde mikrobiyoloji uzmanı bulunmakta devlet hastanelerinde, bu bölümde güvenerek tahlilinizi yaptırabilirsiniz.